Ära raiska aega

Lase lahti inimestest, kes pole valmis sind armastama sellena, kes sa oled. See on kõige raskem asi, mida sa oma elus tegema pead, kuid see on ka kõige olulisem. Lõpetage rasked vestlused inimestega, kes ei taha muutuda.

Lõpeta ilmumine inimeste ellu, kes ei ole huvitatud sinu kohalolekust. Ma tean, et su sisetunne on teha kõik selleks, et teenida tunnustust nende ees, kes sind ümbritsevad, kuid see on tõuge, mis varastab sinu aja, energia, vaimsuse ja füüsilise tervise.

Kui hakkad elu eest võitlema rõõmu, huvi ja pühendumusega, ei ole kõik valmis sind selles kohas jälgima. See ei tähenda, et sa pead muutma seda, kes sa oled, vaid see tähendab, et sa peaksid lahti laskma inimestest, kes ei ole valmis sinuga kaasas käima.

Kui sind välistavad, solvavad, unustavad või ignoreerivad inimesed, kellele sa oma aega annad, ei tee sa sellega kellelegi teenet, jätkates tühja kohta oma energia ja elu pakkumisega. Tõde on see, et sa ei ole kõigi jaoks ja kõik ei ole sinu jaoks.

See teebki selle nii eriliseks, kui leiad inimesed, kellega sul on sõprus või armastus. Sa saad teada, kui väärtuslik see on, sest sa kogesid seda, mis seda ei ole.

Mida rohkem aega sa kulutad, püüdes panna ennast armastama, keda sa ei suuda, seda rohkem aega kulutad sa ennast ilma jättes selle ühenduse võimalusest kellegi teisega.

Siin planeedil on miljardeid inimesi ja paljud neist kohtuvad sinuga huvi ja pühendumuse tasemel.

Mida rohkem jääd seotuks inimestega, kes kasutavad sind emotsionaalse tervenemise padjana, taustavariandina või terapeudina, seda kauem kõnnid soovitud kogukonnast minema.

Võib-olla, kui sa lõpetad ilmumise, siis sind ei taheta. Võib-olla kui sa lõpetad proovimise, siis suhe lõpeb. Võib-olla, kui lõpetad sõnumi saatmise, jääb telefon nädalateks pimedaks.

See ei tähenda, et sa rikkusid suhte, see tähendab, et ainus asi, mis tagasi hoidis, oli energia, mida sa andsid selle hoidmiseks.

See ei ole armastus, see on kiindumus. See on tahtmine anda võimalust neile, kes seda ei vääri. Sa väärid palju, on inimesi, kes ei peaks sinu elus olema, sa pead seda vaid mõistma.

Kõige väärtuslikum asi, mis sul elus on, on sinu aeg ja energia, sest mõlemad on piiratud. Kui annad oma aega ja energiat, defineerid oma olemasolu.

Kui mõistad seda, hakkad mõistma, miks oled nii ärevil, kui veedad aega inimestega, tegevustes, kohtades või olukordades, mis sulle ei sobi ja ei peaks sinu läheduses nad olema, sest sinu energiat varastatakse.

Hakkad mõistma, et kõige olulisem asi, mida saad enda ja kõigi enda ümber olevate heaks teha, on kaitsta oma energiat pahelisemalt kui miski muu.

Muuda oma elu turvaliseks varjupaigaks, kuhu on lubatud vaid “ühilduvad′′ inimesed sinuga.

Sa ei vastuta kellegi päästmise eest. Sa ei vastuta nende veenmise eest, et nad paraneksid. See ei ole sinu töö, et eksisteerida inimeste jaoks ja anda oma elu neile!

Sest kui sa tunned end halvasti, kui tunned kohustust, oled sa pealetükkivusega kõigi probleemide juur, kartes, et sulle ei osutata tagasi teeneid. See on sinu ainus kohustus mõista, et oled oma saatuse peremees ja võtad vastu armastuse, mida sa väärid.

Otsusta, et väärid tõelist sõprust, pühendumist, tõelist ja täielikku armastust tervete ja jõukate inimestega. Siis oota ja vaata kui palju kõik muutuma hakkab ja see muutub, see on kindel, positiivsete inimeste ja hea energiaga, ära raiska aega inimestega, kes pole seda väärt, muutus annab sulle armastuse, väärtuse, õnne ja kaitse, mida väärid.💓

Philip Anthony Hopkins