Iga sinu mõte on tõeline – suurim jõud

Püha Johannes on kord öelnud “Kes õpetab hinge, kui mitte Jumal?”

Iga kord, kui kodust väljute, hoidke pea püsti ja täitke kopsud õhku täis; nautige päikesepaistet; tervitage oma sõpru naeratades ja lisage südamlikkust igasse käepigistusse!

Ärge kartke, et teid ei mõisteta! Ärge raisake minutitki mõtlemisele neist, kes on teile vastumeelsed!

Püüdke kindlalt otsustada, mida te soovite teha ja liikuge kõrvale kaldumata otse eesmärgi poole.

Mõelge suuretele ja olulistele asjadele, mida tahaksite teha! See, kuidas me asjadest mõtleme või kuidas neisse suhtume, mõjutab seda, kuidas me neid kogeme ja kuidas neid olukordi tajuma hakkame. Päevade möödudes avastate end alateadlikult kinni haaramas võimalustest, mis on vajalikud teie soovide täitmiseks. Just nagu korall võtab veekogudest aineid, mida ta vajab. Looge oma kujutlustes teovõimeline, tõsine ja edukas isik, milline tahaksite olla, ja mõte kujundab teid tund-tunnilt selliseks… Mõte on suurim jõud. Kujundage õige mõttelaad, mis eeldab julgust, siirust ja elurõõmu. Õigesti mõelda, tähendab luua. Mõtted saavad teoks!💕

Neale Donald Walsch on kirjutanud: “Elu ainus eesmärk on see, et olendid kogeksid kõige täielikumat hiilgust. Kõik muu, mida öeldakse, mõeldakse ja tehakse, on selle teenistuses. Hing ei tee ega taha mitte midagi muud. Sellel ei ole lõppu ega piiri. Kogedes end kõige täielikumas hiilguses, kujutled end kohe veel suuremas hiilguses. Mida rohkem oled, seda enamaks võid saada, ja mida enamaks saad, seda rohkem oled.

Elu ei ole mitte avastamine, vaid loomine. Inimene ei avasta end, vaid loob end. Ärge püüdke leida, kes te olete, vaid määrata, kes te tahate olla.

Elu ei ole kool, me ei omanda õppetükke, vaid me oleme siin selleks, et meenutada ja taasluua, kes me oleme. Meil tuleb luua end selleks, kes me oleme.”

Usu sellesse, millest unistad! Soovi abil saavutame kõik ja igale siirale palvele vastatakse. Me muutume oma ideaali sarnaseks.

Pea püsti! Igaühel meist on eeldused Jumalaks saada.

Elbert Hubbardi nõuanne: “Pidage aga meeles, et läbilugemisest pole kasu, kui õpitud teadmisi ellu ei rakenda.”

Pilt Pankti Jain