LOOVUS ANNAB TRUMBID KOGU ELUKS

Ühel varajasel sügishommikul kõndisin tööle. Minu ees kõndis ema oma väikese õnneliku ja energilise möllumehega lasteaeda.

Kuulsin tahes-tahtmata nendevahelist vestlust. Poeg tahtis kiiresti lasteaeda jõuda, et legoklotsidega looma ja ehitama hakata. Näha ja kuulda oli, et mõlemad olid õnnelikud ja lasteaiaga väga rahul.

Taipasin, et lapsel polnud probleemi sellega, et ei tahaks lasteaeda minna. Ja veel, et suunduvas lasteaias pööratakse erilist tähelepanu laste loovuse arendamisele.

Tõepoolest, üks lapse loovuse arendamise viise on legodega mängimine ja nendega ehitiste, tornide, majade jms ehitamine. Paljudele lastele meeldib väga legodega mängida ja ehitada ning seeläbi oma motoorikat, kujutlusvõimet ning loovust arendada. Lego on olnud põlvkondade vältel nii laste kui ka täiskasvanute suur rõõm.

Paljudele lastele meeldivad keeulised tehnikad, näiteks traktori mudel, mis on tehtud päris traktori järgi. Selle kokkupanek on nagu inseneriteadus ja väga põnev.

Jälgi lapsi kuidas nad mängivad. Ja liitu ka nendega mängima! Mis on minu meelest ka veel super lahe – kõikidest legodest annab kokku panna ja luua midagi täiesti uut ja põnevat.

On väga vahva, et kui neid erinevaid legokomplekte koguneb, siis laias laastus pannakse need kõik nagunii omavahel kokku ja saab ehitada aina kõrgemaid torne, aina suuremaid maju, aina vägevamaid ehitisi.

Tegelemine asjaga, mida armastad – tehes seda, mille suhtes oleme kirglikud, mis meid huvitab ja paneb silmad särama, saab avalduda meie tõeline loov potentsiaal.

Kingi oma lapsele loomingulised võimalused legokomplekti abil.

Loovus annab trumbid kogu eluks.

Edu lastele loovusrännakutel!