Mida rohkem mees naise eest hoolitseb, seda rohkem naine õitseb ja täidab meest oma energiaga….

Naise jaoks on tähtis üks väga tähtis asi, mida ta peab lapsepõlvest alates õppima: oskus energiat vastu võtta ja salvestada. See on tema saatus. Mehe jaoks on ta elava vee allikas, mille juurde ta ikka ja jälle tagasi pöördub, et uut jõudu ammutada. Ta on nagu kuivanud kaev, mis ei suuda kustutada januse janu.

Asjad, mis põhjustavad sisemist konflikti ja negatiivseid emotsioone, ei sobi naisele. Kõik, mida naine teeb, peab olema tehtud armastusega – tema enda ja pere huvides, et täita oma peamist eesmärki. See peab pakkuma naisele rõõmu ja võimaldama leida harmooniat: laulmine, maalimine, muusika, tantsimine, käsitöö, toidu valmistamine ja… Kui ta tahab seda teha, siis las ta teeb seda. Naisel on suur missioon olla ammendamatu rõõmu ja optimismi, ilu ja valguse energia allikas kogu perele. Iga naine peab teadma, et ta on ilus. See tekitab meeldiva täiskõhutunde. Hellitavad sõnad ja tema ilu kiitmine muudavad naise pehmeks, õrnaks, mänguliseks ja ta õitseb veelgi kenamalt.

Arukas mees teab, kuidas aidata armastatud naisel veelgi ilusamaks saada. Mida rohkem ta naise eest hoolitseb, seda rohkem naine õitseb ja täidab meest oma energiaga. Naine on tuli, mis vajab tuld. Kõige väärtuslikum kaup maailmas on energia. Rahaga ei saa seda osta. Seepärast peab mees olema valmis andma naisele selle tule eest kõik väärtusliku.

 

✒️Hiina rahvatarkus