Tsitaadid “Tunne iseennast”

 

✒️Anton Hansen Tammsaare: Kui me iseennast tunneksime, siis oleks meil enestel ja ka võõrastel meiega palju kergem.

✒️Michel de Montaigne: Inimese kõige halvem olukord on see, kui ta ei tunne ennast ega valitse end.

✒️Suraj Dahal: Kui võtate aega enda tõeliseks tundmaõppimiseks – tunnete oma väärtusi, tunnete oma uskumusi, teate, mis on teie jaoks oluline –, saate teha õige valiku, isegi kui see on raske. Meil ​​kõigil on valikuid. Me saame valida oma suuna iga päev.

✒️Nikki Rowe: Kohtute oma eluaja jooksul paljude vastastega, kes seisavad silmitsi teie vigadega, usaldage kaost ~ valu ja segadus on tee, mille kaudu avaneda ja vabaneda.
✒️Kuplis: Kõige raskem on inimesel ennast tõeliselt tundma õppida. Inimene, kes tunneb ennast tõeliselt, mõistab oma väärtust ega tunne rõõmu teiste inimeste kiitusest.

✒️Vironika Tugaleva: Sinu suhe iseendaga kajastub ja peegeldub alati otseselt kõigis sinu suhetes teistega.

✒️Adiela Akoo: Selleks, et kasvada, peame iseennast tundma. Et mõista, mis teatud käitumist käivitab, peame tuvastama algpõhjuse.

✒️Richie Norton: Kõik algab väikesest rumalast ideest, seejärel viib üks asi teiseni ja äkki leiate midagi hämmastavat: iseenda.

✒️Vironika Tugaleva: “Enda tundmaõppimiseks peate ohverdama illusiooni, mida te juba teete.

✒️Israelmore Ayivor: Kui näete ennast nii, nagu teised teid näevad, tähendab see, et olete eksinud, ei tunne ennast ja olete sulgenud maailmatasemel usinuse ülikooli!

✒️Henrik Irsen: “Milline peaks olema üks inimene? Lühidalt öeldes, ta “ise”.

✒️Shiva Negi: Suurim õppetund, mida peate elus õppima, on see, kuidas elada iseendaga.