Anthony Robbinsi tsitaadid elust

*Elu on hetkedest; ära oota neid, loo neid.

*See, mida sa harjutad privaatselt, toob sulle avalikult au ja kuulsust.

*Mitte see, mida me teeme aeg-ajalt, vaid see, mida me teeme järjekindlalt, kujundab meie elu.

*Sinu saatus on kujundatud sinu otsuste poolt. Otsused määravad saatuse. “Kolm otsust, mis teie saatust juhivad, on: 1. teie otsused selle kohta, millele keskenduda 2. teie otsused selle kohta, mida asjad teie jaoks tähendasid 3. teie otsused selle kohta, mida teha, et saavutada soovitud tulemusi.

*Tänulikkus on õnne võti. Keskendu sellele, mille eest sa oled tänulik, ja sa koged rohkem rahulolu ja rõõmu.

*Suhtlemine on jõud. Need, kes on õppinud selle tõhusat kasutamist, saavad muuta oma kogemust maailmast ja maailma kogemust neist. Kogu käitumine ja tunded leiavad oma algsed juured mingis suhtlusvormis.

*See, kuidas me teistega ja iseendaga suhtleme, määrab lõpuks meie elukvaliteedi.

*Et tõhusalt suhelda, peame mõistma, et oleme maailma tajumise poolest erinevad ja kasutame seda arusaama teistega suhtlemisel.

*Pea silmas otsuste tegemise tõelist jõudu. See on tööriist, mida võid kasutada igal hetkel kogu oma elu muutmiseks. Hetkel, mil sa teed uue otsuse, paned liikuma uue asja, mõju, suuna ja elu eesmärgi. Sa hakkad sõna otseses mõttes muutma oma elu!

*Elu on nagu kiire vooluga jõgi ja enamik inimesi on nagu konnad, kes hüppavad siia-sinna, teadmata, kuhu nad üldse tahavad minna. Nad asuvad teele ilma mingisuguse sihita ja leiavad end varsti kiires järvevoolus: olukorrad, hirmud, väljakutsed. Kui jõgi läheb kaheks, siis nad ei vali teadlikult, kumba harusse suunduda, nad lähevad lihtsalt lambist vooluga kaasa. Nad saavad osaks inimmassist, mida juhib ja ühiskond, mitte nende enda väärtused ja otsused. Nad suplevad oma ignorantsuses, kuni nad kuulevad võimsa Niagara joa mühinat, ja avastavad siis, et nüüd on juba liiga hilja hakata paati ja aerusid otsima. Vool on kiire, välja ujuda ei jaksa ja konnad sajavad tuhinal kosest alla!” Fenomeni, kus sa hulbid elujões ilma paadi, aerude ja ankruta ehk ilma eesmärgi, taotluse ja abivahenditeta ning avastad, et olukord on lootusetu, alles siis, kui on juba liiga hilja, kutsutakse Niagara sündroomiks.

*Mitte ressursside puudus, vaid leidlikkuse puudus, mis sind peatab.
*Kui soovid oma elu muuta, muuda KÜSIMUSTE KVALITEETI, MIDA IGA PÄEV ENDALT KÜSID.
*Kui te süüdistate oma elus teisi, annate ära oma võimu. Võtke vastutus oma elu ja otsuste eest.

*Elu on hetkedest; ära oota neid, loo neid.

*Kuhu läheb FOOKUS, sinna voolab energia!❤️ Pidage meeles, et see, mida me TUNNEME, on tulemus sellele, millele me valime FOOKUSTADA. Enamik inimesi keskendub sellele, kuidas lühiajaliselt valu vältida. Kui tahame lükata oma elu järgmisele tasemele ning kogeda täituvust ja tõelist elukvaliteeti, peame keskenduma oma ülimale visioonile ja missioonitundele – kes me tahame olla ja kuidas me saame teenida ja panustada. Keskendumine sellele kõrgeimale visioonile aitab luua energiat ja hoogu. Me võime lüüa frustratsiooni või depressiooni tundeid, muutes oma tähelepanu kanalit sellele, kuidas aidata abivajajat. Kõik algab sellest, millele sa VALID KESKENDUDA.

*Ainuke piir sinu mõjul on sinu kujutlusvõime ja pühendumus.

*Ükskõik, kui palju vigu sa teed või kui aeglane su progress on, oled sa ikkagi kõigist ees, kes ei proovigi.

*Ainus võimatu teekond on see, mida sa kunagi ei alusta.

Midagi muutes ei muutu miski.

*Kui oled tänulik, kaob hirm ja ilmub küllus.

*Kogu meie elu muutub hetkega.

*Teie suurim probleem on see, et arvate, et teil ei peaks neid olema. Sest probleemid on need, mis panevad meid kasvama. Probleemid on need, mis kujundavad meie hinge. Probleemid on need, mis muudavad meid rohkemaks.

*Edu seisneb selles, et teete seda, mida soovite teha, millal soovite, kus soovite, kellega soovite, nii palju kui soovite.

*Edu on see, kui teed, mida tahad, millal tahad, kus tahad, kellega tahad ja nii palju kui tahad.

*Olete nüüd ristteel. See on teie võimalus teha kõige olulisem otsus, mille te kunagi teete. Unustage oma minevik. Kes sa nüüd oled? Kelleks sa otsustasid, et sa praegu oled? Ära mõtle sellele, kes sa oled olnud. Kes sa praegu oled? Kelleks oled otsustanud saada? Tehke see otsus teadlikult. Tehke seda hoolikalt. Tehke see võimsalt. Kui suudame mõista, et elu toimub alati meie jaoks, mitte meie jaoks… mäng läbi, kaob kogu valu ja kannatus.
*Tee eduni on teha suuri ja otsustavaid samme.

 

Need tsitaadid peegeldavad Anthony Robbinsi filosoofiat ja lähenemist elule, rõhutades pühendumust, positiivset mõtlemist ja tegutsemist, et saavutada edu ja täitunud elu.

Shopping Cart