Meie unistuste varastajad

RICHARD BACH on kord kirjutanud: “Ühtegi soovi ega unistust ei lasta sul tekkida eales ilma et üksiti jõudu sul antaks see täide viia. Aga sa ise kindlasti selleks vaeva nägema pead”.

Meil kõigil on elus unistused, kuid tõde on see, et igaüks ei saavuta neid. Kas tead miks?

Noh, kui mõned inimesed töötavad oma unistuste nimel, on neidki, kes istuvad ja ootavad ega võta midagi nende täitmiseks ette.

Igal inimesel on kõik olemas, mida vaja, et unistused täituksid. Kuid on aegu, mil teatud asjad, mida nimetada UNISTUSTE VARASTAJATEKS, võivad püüda meid peatada.

Mõned neist asjadest on järgmised:

Hirm ebaõnnestumise ees. “Mis oleks, kui” küsimused käivad meist ilmselt üsna sageli läbi. Üldjuhul jäävadki need vaid mõteteks, kuna me vaigistame oma unistused sageli sellega, et asjad ei lähe nii, nagu me oleme planeerinud ning ebaõnnestumise tõenäosus on suur. Selle asemel, et mõelda võimalikele ebaõnnestumistele, tasuks hoopis töötada välja parim plaan, et oma unistused teoks teha.

Eneses kahtlemine – enesekindel olemine on võti oma unistuste saavutamisel. Eneses kahtlemine teeb sind keskpäraseks ja hoiab kinni. Endasse uskumine muudab meid erakordseks ja suurepäraseks.

Negatiivsed inimesed – kõik ei usu sinu unistusse. Ei tohiks kunagi öelda kellelegi, et ta unistused on ebatõenäolised või neid pole võimalik täita. See on alandav ja kui traagiline see oleks, kui ta peaks seda uskuma jääma. Inimesed võivad öelda õelaid asju, kuid ärge võtke seda isiklikult. Niikaua, kui usud endasse, on see ainus, mis loeb. Mine oma unistuste poole! Ära lase vihkajatel ja kadetsejatel end tagasi hoida!

Motivatsioonipuudus – ära lase vabandustel end segada! Parim aeg tegutsemiseks on NÜÜD. Kui motivatsioon tuleb meie seest, siis motivatsiooniküsimust tavaliselt ei tekigi. Kui su unistus tundub liiga suur, alusta millegi väikesega. Beebisammud viivad suurte saavutusteni!

Hajutamine – see on kõigist suurim. Mäletad, kui sa pidid midagi olulist tegema, aga siis sa sattusid tähelepanu kõrvale ja ei teinud seda kunagi? Jah, see ongi tähelepanu kõrvalejuhtimine. Selleks, et see ei varastaks sinu unistusi, kirjuta need üles ja kontrolli regulaarselt oma edusamme. Oma unistuste täideviimisel võib nende unistuste jagamise kohta teistele inimestele kuulda kahte täiesti vastandlikku soovitust. On koolkond, mis soovitab oma unistusi teiste inimeste eest varjata ja neid jagada alles siis, kui unistused täide on läinud. Samas teisel koolkonnal on hoopis vastupidine mõte – jaga palju ja jaga kõigile, et saaksid võimalikult palju tagasisidet ja kui oled midagi lubanud lisaks endale veel mõnele teisele, siis on tõenäosus, et pingutad unistuste täideviimise osas rohkem.

Prentice Mulford on kord ütelnud: “Iga sinu mõte on tõeline – jõud”.💓

Sinu mõtted on nagu universaalne jõuallikas või loodusjõud – tõmbad endale ligi seda, millele mõtled. Sa lood endale elu, tuginedes sellele, mis peas hetkel toimub.

Walt Disney ütles kord: “Kui sa suudad sellest unistada, siis sa suudad selle saavutada”.

Edu unistuste saavutmisel…

Tundmatu autor