Oled ühendatud

Deepak Chopra on öelnud: “Universumis pole ühtegi ülearust osakest. Igaüks on siin, sest tal on oma koht, mida peab täitma ja iga osa peab sobituma suurde keerulisse puslesse.”

Sa oled ühendatud kõikide ja kõigega. Oled unikaalne tükk suurest tervikust, kosmose lahutamatu osa. Sa oled energiakogum hoopis suuremas energiaväljas. Oled osa hoopis suuremast jõust; oled osa jumalast. Terve universumi tarkus on selleks, et sind teenida.

Oled sa kunagi märganud, et võid lõpetada lähedase inimese lause, et võite täpselt samal ajal ütelda täpselt üht ja sedasama? See ei ole kokkusattumus, see on seos. See on suurepärane näide sidemetest, mis on meie ja meid ümbritsevate inimeste vahel.

Meil kõigil on kogemus sellest, kuidas mõtleme kellelegi, keda me võib-olla ei ole kaua aega näinud ja mõni minut hiljem heliseb telefon ja see teine ongi teiselpool toru. “Ma just mõtlesin su peale,” nendime siis imestunult. Me oleme kuidagi moodi taibanud, et ta helistab meile veel enne seda, kui ta numbrit hakkab valima. Meie mõtted liiguvad läbi aja ja ruumi imetlusväärse kiirusega. Tema kavatsus helistada sa sulle teatavaks või oli hoopis sinu mõte temast see, mis andis talle idee helistada.

Jack Canfield, D. D. Watkins