Nikola Tesla

Vaimse jõu kingitus pärineb Jumalalt, jumalikult olevuselt, ja kui me keskendume sellele tõele, saame selle suure jõuga kooskõlla.

Kui soovite leida universumi saladusi, mõelge energiale, sagedusele ja vibratsioonile.

Ole üksi, see on leiutamise saladus; ole üksi, siis sünnivad ideed.

Minu aju on ainult vastuvõtja, universumis on tuum, millest saame teadmisi, jõudu ja inspiratsiooni. Ma ei ole tunginud selle tuuma saladustesse, kuid ma tean, et see on olemas.

Kui teie vihkamist saaks elektriks muuta, valgustaks see kogu maailma.

Ma ei usu, et inimsüdamesse võiks minna sellist põnevust, mida leiutaja tunneb, kui ta näeb, kuidas aju looming areneb eduni. . . Sellised emotsioonid panevad mehe unustama toitu, und, sõpru, armastust, kõike.

Me kõik oleme üks. Ainult egod, uskumused ja hirmud lahutavad meid.

Silm on kõige imelisem. See on meie taju- või juhtorganitest kõige väärtuslikum, hädavajalikum, see on suur värav, mille kaudu kogu teadmine mõistusesse siseneb. Kõigist meie organitest on see kõige intiimsemas seoses sellega, mida me nimetame intellektiks. See suhe on nii intiimne, et sageli öeldakse: hing näitab end silmas.👁

Kui loomulik kalduvus areneb kirglikuks sooviks, liigutakse oma eesmärgi poole seitsmepenikoormasaabastega.

Vaimse jõu kingitus pärineb Jumalalt, jumalikult olevuselt, ja kui me keskendume sellele tõele, jõuame selle suure jõuga vastavusse. Mu ema õpetas mind otsima Piiblist kogu tõde.❤️