Tervis, suurim kingitus – tsitaadid

Jüri Banko: Niikaua kuni su hingel on sind vaja – pole ükski haigus sulle surmav.

Buddha: Tervis on suurim kingitus, rahulolu suurim rikkus, truudus – parim suhe.

Rain Siemer: Kui sul on tervis praegu korras, siis see ongi ülim õnn, paradiis. Kõik igapäevased jamad on sel juhul lahendatavad!

Lisa Nichols: Universum on külluse meistriteos. Avades end Universumi külluslikkuse tundmisele, koged imesid, rõõmu, õnnistust ja kõiki häid asju, mis Universumil sinu jaoks varuks on – hea tervis, jõukus, hea loomus. Kui sa aga end negatiivsete mõtetega lukku paned, tunned ebamugavust, tunned valu, tunned kannatusi ja sulle tundub iga päeva läbimine piinarikas.

Michael Bernhard Beckwith: Sageli küsitakse: “Kui inimene on oma kehasse tekitanud mõne haiguse või mingi ebamugavuse oma ellu, siis kas saab ümber muuta “õige” mõtlemis väega?” Ja vastus on muidugi, et jah, absoluutselt.

Bob Proctor: Haigused ei saa elada kehas, mis on emotsionaalselt terves seisus. Su keha eemaldab igas sekundis miljoneid rakke ja samal ajal ka loob miljoneid uusi rakke.

Dr John Hagelin: Meie keha on tegelikult meie mõtete tulemus. Arstiteadus on tänaseks jõudnud arusaamiseni, kui sügavalt mõtted ja emotsioonid tegelikult mõjutavad meie kehade füüsilist substantsi, struktuure ja funktsioone.

Dr Ben Johnson: Meile kõigile on sisse ehitatud põhiprogramm. Seda kutsutakse “eneseravija”. Saad haava, see kasvab kinni. Sind tabab viirus, immuunsüsteem on loodud enesetervendamiseks.

Dr John Hagelin: Meie keha teatud osad sõna otseses mõttes asendatakse iga päev uutega. Teiste osadega läheb aega paar kuud, mõnega paar aastat. Kuid paari aasta jooksul on meil kõigil täiesti uus füüsiline keha.

Bob Proctor: Kui sul on haigus ja sa keskendud sellele, räägid sellest inimestele, siis lood enam haigestunud rakke. Näe ennast elamas täiuslikult terves kehas. Las arstid hoolitsevad haiguste eest.

Dr Ben Johanson: Eemalda kehast füsioloogiline stress ja keha teeb seda, milleks ta on loodud. Tervenda end.

Dr John Hagelin: Õnnelikumad mõtted viivad olulisemalt õnnelikuma kehakeemiani ja õnnelikuma, terve kehani. Negatiivsed mõtted ja stress halvendavad silmatähtavalt keha ja aju funktsioneerimist. Just mõtted ja tunded koguvad, korraldavad ja loovad uuesti meie keha.

Dr John Demartini: Meie füsioloogia loob haigusi, et anda meile tagasisidet, anda meile teada, et meie vaated pole tasakaalus või et me pole armastavad ja tänulikud. Nii et keha signaalid ja sümptomid ei ole midagi hirmuäratavat.

Dr Ben Johamson: On olemas tuhandeid erinevaid diagnoose ja haigusi. need on lihtsalt nõrgemad lülid. Need on kõik ühe põhjuse – stressi – tagajärg. Kui sa koormad ketti piisava hulga stressiga ja samamoodi ka oma organismi, siis üks lülidest katkeb.

Lisa Nichols: Oletame, et kaks millegi käes vaevlevat inimest, kellest üks otsustab keskenduda rõõmule. Ta valib võimalusterohke ja lootusrikka elu, keskendudes kõigile, mille üle tal on põhjust tänulik olla ja rõõmu tunda. Teine inimene, sama diagnoosiga, otsustab keskenduda haigusele, piinadele ja “oh mind õnnetut!” – mõtteviisile.

Bob Doyle: Kui inimesed on täielikult keskendunud sellele, mis on valesti, ja oma sümptomitele, siis jäädvustavad selle. Tervenemist ei toimu niikaua, kuni nad ei nihuta oma tähelepanu haiguselt terve olemisele. Sest see on külgetõmbeseadus.

Prentice Mulford: Pidagem niikaua kui vähegi saame meeles, et iga ebameeldiv mõte on sõna otseses mõttes kehasse asetatud halb asi.

Osho: Võtke elu kergelt, armastavalt, mänguliselt, mitte tõsiselt. Tõsisus on haigus, suurim hingehaigus ja mängulisus suurim tervis.

Mihhail Bulgakov: Targad inimesed täheldasid juba ammuilma, et õnn on nagu tervis: kui see on olemas, ei pane tähelegi.

Buddha: Tervis on kõige suurem kink.

Voltaire: Olen otstanud olla õnnelik, sest see on mu tervisele kasulik.

Dr Joe Dispenza: Teie tervis sõltub suurel määral sellest, mida te kogu päeva jooksul mõtlete. Kui juhite oma tähelepanu mõtetele terviklikkusest, ilust, täiuslikkusest ja elujõust, järgneb heaolu. Teisest küljest, kui teie mõtlemine keerleb mure, hirmu, vihkamise, armukadeduse ja depressiooni ümber, tekitate valusaid kogemusi kõigis eluvaldkondades. Te olete see, millest mõtlete terve päeva.

Neale Donald Walsch: Tervis on teadaanne oma keha, vaimu ja vaimu vahelisest kokkuleppest. Austa oma keha. Hoia seda heas vormis. See on kõige olulisem füüsiline tööriist, mis sul on.

Fernando de Rojas: Arsti näo rõõmus ilme on haige tervenemise algus.

 

 

 

 

 

 

Shopping Cart