Armastuse keel – füüsiline lähedus

Juba ammusest ajast on teada, et füüsiline puudutus on üks armastuse väljenduse viise.

Kui küsida meeste käest, mis võiks nende armastuse keeleks olla, kipuvad nad etteruttavalt vastama „füüsiline lähedus“, mõeldes selle all peamiselt seksuaalset vahekorda.

Inimestele, kelle armastuse keeleks on füüsiline lähedus, silmside, meeldivad kallistused, käest kinni hoidmised, ohtrad musid, suudlused, puudutused, hellitused, massaaž, kaisus hoidmine, igasugune kehaline õrnus ja kontakt, hoidmine ja nunnutamine ja …. Nende jaoks on armastuse väljendus, kui neist möödudes pannakse hetkeks käsi õlale või libistatakse käega üle selja. Ühtlasi on nende jaoks oluline avalikus kohas käest kinni hoidmine.

Keha on puudutamiseks. Kõik, mis ma olen, paikneb minu kehas. Kui keegi puudutab mu keha, siis ta puudutab mind.

Susan C. Young: “Mõtestatud silmside on võimeline ületama aega ja ruumi, et meid teistega ühendada, ning see võib olla üks armulisemaid ja olulisemaid viise tähelepanu ja austuse demonstreerimiseks.”

Christina Strigas: “Silmside võidab iga vestluse.”

Vera Nazarian “Mõnikord on käe sirutamine ja kellegi käest kinni hoidmine armastuse teekonna algus.”

Nicholas Sparks “Tema silmis ja puudutustes tundsin oma sõnade kaja.”

Silmades paistab inimese elulugu, silmad on hingeteatmik, isiksuse sõnadeta infoväljund, hinge suhtlusväli, südame kood.

Amit Kalantri “Muusika ei tohiks olla pelgalt lugu, see peaks olema puudutus.”

Jessica Verday “Kui ma saaksin praegu maailmas midagi puudutada, oleks see su süda. Ma tahaksin selle tüki sust võtta ja endaga kaasas hoida.”

Lauren Oliver: “Kõikjal, kus ta puudutab, on tuli. Kogu mu keha põleb, meist kahest on saamas sama säravvalge leegi kaksikpunkt.”

Iain S. Thomas „Selline tunne on, kui sa mind puudutad. Nagu miljonid pisikesed universumid sünnivad ja siis surevad sinu sõrme ja minu naha vahelises ruumis. Mõnikord ma unustan.”❤️

Helen Keller: “Armastus on nagu tuul, sa ei näe seda, aga sa tunned seda.”

Nicholas Sparks: “Su kallistused, suudlused ja õrnad puudutused tähendavad minu jaoks kõike. Tänan, et hoolitsed minu eest rohkem kui minu unistusi ja ootusi.”

Ivan E. Koiott “Ma tahan, et te teaksid, et mind pole alati lihtne armastada. Et mõnikord on mu rinnal põld maamiinidega täis ja kuhu sa eile õhtul läksid, ei saa sa homme minna. Puudub käsiraamat, teekaart, abitelefon, millele helistada; mu kehal ei ole juhiseid ja mõnikord isegi ma ei tea, mida sellega peale hakata. See ei saa olla lihtne. Aga ikkagi, sa puudutad mind niikuinii.”

Suzy Kassem: “Ilma su armastuse❤️ niiskuseta, sinu vee lõhnata või sinu hääle nirisevate helideta – ma tunnen alati metsikut janu.”

Lancali: “Mulle tundub, et kui me puudutame, põlen ma ära nagu paber.”

Mida me kunagi nautinud oleme, ei saa me kunagi kaotada. Kõik, mida me sügavalt armastame, saab osaks meist.

Me räägime palju viiest meelest: nägemine, kuulmine, lõhn, maitse ja puudutus. Ma lisaksin veel ühe… kujutlusvõime.

Lebo Grand: “Meie kehal on viis meelt: puudutus, lõhn, maitse, nägemine, kuulmine, kuid nende kombinatsioonid annavad rohkem kohtumisi kui kunagi varem.”

Donna Goddard „Jätkuva füüsilise läheduse akt koos emotsionaalse sidemega on väga siduv. Kui mõlemad ühendused on olemas, kinnistub kahe inimese vaheline side nende teadvuses ja nende kehade struktuuris. Nad hoiavad nii teineteise vaimu kui ka keha.”

Hermann Hesse: “Nii õpetas ta talle põhjalikult, et ei saa nautida naudingut ilma naudingut pakkumata ja et igal žestil, igal paitusel, igal puudutusel, igal pilgul, igal viimsel kehatükil on oma saladus, mis toob õnne inimesele, kes teab, kuidas äratada seda. Ta õpetas talle, et pärast armastuse tähistamist ei tohiks armastajad lahku minna ilma üksteist imetlemata, ilma vallutamata, nii et kumbki ei oleks kõle või üleküllane ega tunne halba ärakasutamise või väärkasutamise tunne.”

Gabriela Ponce Padilla: “Tundsime, nagu oleksime vaid üks keha – luu, veri, liha -, mis läheb hetkeks lahku, et taas kokku tulla, mida tõmbab korvamatu vajadus puudutuse järele, tunned elusolemise vaimustust.”

H.C. Roberts: “Mis on elu ilma armastuse ja puudutusteta?”

Kui me puudutame üksteist, tunneme inglite kohalolekut.

Lebo Grand: “Meie kehal on viis meelt: puudutus, lõhn, maitse, nägemine, kuulmine, kuid nende kombinatsioonid annavad rohkem kohtumisi kui kunagi varem.”

Richard Bach: “Tõelisel armastuslool ei ole kunagi lõpu.”❤️❤️❤️

Ana Claudia Antunes: “Igas armastusloos on teatud glamuur!”❤️

Mis veel võimalik on?

Kuidas saab veel paremaks minna? 💙🖤🤍